Atsauksmes

 • Sakarā ar to, ka pirmajā vietā mūsu skaistumkopšanas salonam ir klientu ērtības, to pašu mēs sagaidām arī no saviem partneriem. Laika gaitā grāmatvedības birojs SIA "Laila P" sevi ir pierādījis kā lielisku grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju, kas pirmajā vietā liek klienta vajadzības un vēlmes. Esam apmierināti ar SIA "Laila P" sniegtajiem pakalpojumiem un viennozīmīgi iesakām arī citiem uzņēmumiem.
  Solvita Marčuka

  SIA "SOL&VITA" valdes locekle

 • Uzņēmums strādā profesionāli, īpašu uzmanību pievēršot klienta vajadzībām. Uzņēmuma darbinieki strādā ar vēlmi meklēt risinājums nestandarta situācijās, optimizējot nodokļus, atrodot labākos finanšu risinājumus, atbilstoši likuma normām. Līdzšinējās sadarbības periodā minētais uzņēmums sevi ir pierādījis kā drošu partneri, kas veic uzticētos darbus augstā kvalitātē un norunātajos termiņos.
  Laila Tomašicka

  SIA "Lilija LRT" valdes locekle

 • Jau kopš sadarbības paša sākuma grāmatvedības birojs SIA "Laila P" ir precīzi un atbildīgi kārtojis mūsu uzņēmuma grāmatvedību. Katru dienu grāmatveži perfekti tiek galā ar sev uzticētajiem pienākumiem un atbildībām. Īpaši jāakcentē atsaucīgā un kompetentā komanda, kas ir spēcīga ne tikai grāmatvedības bet arī nodokļu un juridiskajos jautājumos. Pamatojoties uz līdzšinējo pozitīvo pieredzi, mēs rekomendējam SIA "Laila P" pakalpojumus jebkuram uzņēmumam, kas vēlas būt drošs par savas grāmatvedības datu kārtību.
  Armands Agapovs

  SIA "GiantWorkForce" valdes loceklis

 • My name is Anton Rooijers CEO of SIA Giant Work Force. I am a client of Laila Pole Accountancy. I am a client now for over 4 years with her agency, and this was the best choice I have ever made. She puts everything into the work on a daily bases for my company, and true the years that I know her know. I know she does that for all her clients. If you are interested in excellent work ettics and driven people behind your company to grow, I highly recommend Laila Pole and her girls.

  Regards Anton Rooijers
  Anton Rooijers

  SIA "GiantWorkForce" member of the board